Paskambinkite mums:+370 673 30744

Televizorių remontas, aukščiausia kokybė ir darbo patirtis.

Televizorius remontuojame jau 24 metus. Savo darbą pradėjome dar tada kai televizorius buvo sunku įsigyti. Mes juos veždavome, surinkinėdavome čia ir parduodavome Jums. Mes užaugome su pirmaisiais televizoriais ir tobulėjame kartu su jais. Mūsų dirbtuvėse buvo įvairiausių televizorių mes suremontavome jų tūkstančius, todėl galime drąsiai teigti jeigu Jūsų televizoriaus nesuremntuosime mes, nesuremontuos niekas.

LED televizoriai

Tai LCD televizoriai turintys LED apšvietimo technologiją. Šiuo metu tai populiariausia apšvietimo technologija gaminamuose televizoriuose. LED apšvietimas skirstomas į dviejus tipus Edge Lighting arba Full Array. Edge Lighting tai kraštinis apšvietimas kai ekranas apšviečiamas iš visų pusių. Full Array arba Full LED, yra naudojamos kelios LED apšvietimo grupės kurios leidžia apšviesti ekraną tolygiai.

Maitinimo grandinės remontas

Televizorius neįsijungia, neorodo vaizdo, yra tik garsas. Televizorius nebeveikia po elektros šuolio arba žaibo iškrovos. Kai kurie televizorių modeliai turi maitinimo blokelį (jis panašus į kompiuterio įkroviklį) gali būti, kad sugedo būtent jis.

Maitinimo grandinės remontas

Nespalvotas arba vienos spalvos vaizdas.

Televizoriuje dingo ryškumus, ekranas šviečia raudonai, nerodo spalvų.

Nespalvotas arba vienos spalvos vaizdas

Ekrano kontrastas

Dingsta kontrastas, ryškumas po 5-10 minučių po televizoriaus įjungimo, dominuoja viena ar kelios spalvos.

Ekrano kontrastas

Problemos su įjungimu ar valdymu.

Sunku įjungti televizorių, įjungus reikia laukti vis ilgiau ir ilgiau kol pasirodo vaizdas. Stringa vaizdas. Televizorius automatiškai perjunginėja kanalus, didina arba mažina garsą.

Problemos su įjungimu ar valdymu

 

 

Plazminiai ir kineskopiniai televizoriai

Plazminiai televizoriai gana populiarus ir pamėgti vartotojų. Tačiau dėl didelės jų gamybos kainos televizorius su plazminiais ekranais planuojama nustoti gaminti 2015m. Primename, kad sudužus plazminio televizoriaus ekranui kuo skubiau išjungtumėte pačio televizoriaus maitinimą, to nepadarius yra didelė tikimybė, kad bus paduota bloga įtampa pagrindinei plokštei ir televizoriaus nebeapsimokės remontuoti. Kineskopinius televizorius klientai dar pakankamai dažnai atneša remontuoti, bet įvertinus jų remonto sąmatą, naudojamus elektros išteklius, remontuoti dažnai nebeapsimoka.

Signalo sutrikimai

Trūkčioja vaizdas, nesuranda televizijos kanalų, blogai perduodama vaizdo kokybė.

Signalo sutrikimai

Garso sutrikimai

Išlūžęs audio/garso lizdas. Garsas automatiškai didėja arba mažėja. Garsas transliuojamas tik iš kairės arba tik iš dešinės pusės. Nustačius maksimaliai garsą, garsas nedidelis.

Garso sutrikimai

Prietaisų utilizavimas

Mūsų įmonė žiūri atsakingai į gamtos ir aplinkos saugojimą, visą neveikiančią arba neremontuojamą įrangą atiduodame perdirbimui. 

Prietaisų utilizavimas

Kiti gedimai

Kiti televizoriau gedimai

Tvarkome įvarius gedimus, keičiame detales. Jeigu turite klausimų visada galite su mumis susisiketi mes pasistengsime Jums padėti.

Išrašome draudimines pažymas. 

Pajungiame televizorius.